چرا پلاس ؟!!!

۱٫ کیفیت همواره مقدم است.

ما در “پلاس گرین”، کیفیت خدمات و اصالت کالاهای ارائه‌ شده را هرگز فدای رقابت نکرده ایم. تک تک محصولات موجود در وب سایت با ضمانت اصالت کالا و با گارانتی های معتبر ارائه شده اند. اولویت در “پلاس گرین” ارسال محصولات و ارائه خدمات عینا مطابق با آنچه مشتریان سفارش داده اند می باشد.

۲٫ اجرای کامل سیاست های محرمانگی

به ما اعتماد کنید، “پلاس گرین” باور دارد حفظ محرمانگی اطلاعات کابران از قبیل اسرار شخصی ( سن، جنسیت ، رفتار خرید و …) و اطلاعات مالی ( اطلاعات حساب و … ) تنها راه جلب اعتماد کاربران و ایجاد برکت در کسب و کار است.

۳٫ سبد بروز محصولات

ما با فن آوری سرو کار داریم ، علی الخصوص کامپیوتر. لذا هر روز، منتظر ارائه محصولی جدید در پلاس گرین باشید. هم اکنون محصولات متنوعی در وب سایت ما ارائه شده است، اگر در زمینه فن آوری، محصولی را مد نظر دارید که در وب سایت آنرا نمی یابید، مطمئن باشید به زودی ارائه خواهد شد، گرچه می توانید صبر نکرده و با ما در میان بگذارید، مطمئن باشید تمام تلاشمان را در جهت فراهم آوردن نیاز شما بکار خواهیم بست.

۴٫ خرید حضوری

مشتریانی که به هر دلیل تمایل دارند کالاها را قبل از خرید از نزدیک مشاهده کنند ، می توانند با هماهنگی قبلی به ساختمان دفتر مرکزی گرین واقع در تهران، خیابان سمیه، مابین خیابان سپهبد قرنی و نجات الهی، پلاک ۲۱۵ مراجعه نموده و علاوه بر بازدید محصول، در صورت تمایل با مشاوران ما نیز بصورت حضوری به گفتگو بپردازند.

۵٫ ارائه اطلاعات منحصر بفرد

نیاز مصرف کنندگان به آگاهی از آخرین فن آوری های موجود و الزام آگاهی ایشان قبل از خرید محصولات متنوع این حوزه، “تیم پلاس گرین” را برآن داشته که در این زمینه علاوه بر فراهم نمودن و ارائه اطلاعات لازم، نسبت به در میان گذاشتن تجربه خود با مصرف کنندگان نیز اقدام نماید. لذا در وب سایت پلاس گرین همه اطلاعات دست اول است، ما تجربه خود را در غالب متن، تصویر و فایل های ویدیویی با شما به اشتراک می گذاریم. همچنین دوست داریم در این زمینه از شما نیز بشنویم. با ما در تماس باشید.

۶٫ ارایه خدمات حرفه ای و مودبانه به مصرف کنندگان

پلاس گرین با اجرای آموزش های تکمیلی برای پرسنل خود، امکان ارائه خدمات کامل و منحصر بفرد را به مشتریان فراهم آورده است. اتخاد تصمیمات مقتصدانه و هوشمندانه در هنگام خرید سیستم و قطعات نیاز به مشاوره با افراد حرفه ای دارد. مشاوران فنی “پلاس گرین” با راهنمایی شما قبل از خرید، همراهی با شما در هنگام خرید و ارائه خدمات پس از فروش، شما را در رسیدن به این هدف یاری می نمایند.

۷٫ مهلت ۳۰ روزه برای تست سیستم کامل

در صورتی که اقدام به خرید قطعات سیستم خود بصورت کامل از پلاس گرین نمایید و اسمبل سیستم خود را به ما بسپارید، علاوه بر اسمبل نمودن سیستم شما بصورتی حرفه ای که علاوه بر زیبایی، گردش بهینه هوای داخل کیس و در نتیجه بهتر خنک شدن قطعات را به همراه دارد، پلاس گرین یک ماه ضمانت و مهلت تست قطعات به شما هدیه می دهد.

مطالب بیشتر در باب آشنایی با پلاس گرین

 درباره ما نحوه ارسال کالا و هزینه ها  نحوه ارسال کالا
 اطلاعات تماس قوانین و مقررات در پلاس گرین  قوانین و مقررات
راهنمای خرید از پلاس گرین  راهنمای خرید شرایط مرجوعی کالا در پلاس گرین  مرجوعی کالا